Opis

Gwarancja dostarczenia części do 4 dni robocznych od zgłoszenia zapotrzebowania.

Umowa o współpracy gwarantuje ciągłość pracy linii produkcyjnej, niezależnie od rodzaju części, której wymiana jest w danej chwili konieczna.

Przewagi rynkowe:

  •  Stała umowa gwarantująca ciągłość łańcucha dostaw,
  •  Możliwość sterylizacji lampą UV,
  •  Produkcja części zamiennych na żądanie,
  •  Alternatywa dla komponentów niedostępnych lub trudno-dostępnych na rynku.

1. Podpisanie umowy gwarantuje priorytet produkcji. Druk 3D daje pewność utrzymania sprawnej linii produkcyjnej pozwalając na bezpośrednie wytworzenie wymaganych części.

2. Uzgadniamy szczegóły, dobieramy spersonalizowane rozwiązania. Konsultacje gwarantują optymalne parametry zarówno wykorzystywanych materiałów jak i kosztów usługi.

3. Druk modeli obecnych w profilu firmy może być uruchomiony natychmiast. Nowe modele są opracowywane wg. wytycznych przewidzianych w specyfikacji firmy - skanowane, następnie modelowane w oprogramowaniu SOLIDWORKS. Doświadczenie naszych konstruktorów i inżynierów druku 3D pozwala precyzyjnie przygotować model pod optymalnie dobrany materiał i wymogi druku 3D.

4. Parametry, które są zasadnicze dla funkcjonalności detalu oraz te, które jesteśmy w stanie zoptymalizować są omawiane i dopracowywane. Przeprowadzane sa testy wytrzymałościowe i wymiarowe.

5. Po uzyskaniu akceptacji rozpoczynamy produkcję wymaganego elementu. Model trafia do bazy profilowej firmy. W momencie zapotrzebowania na czas, proces walidacji jest pomijany.

Nasi doświadczeni konstruktorzy oraz inżynierowie druku 3D z chęcia podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą w celu uzyskania optymalnego rezultatu wydruku.

Więcej informacji:  VERASHAPE - Wsparcie linii produkcyjnych

Wsparcie linii produkcyjnych technologią druku 3D

przez VERASHAPE 1 118
1 miesiąc temu
ul. Wyspiańskiego 27A, 35-111 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

VERASHAPE

Aktywność: 14 dni temu

Pokaż

Więcej ogłoszeń użytkownika VERASHAPE

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.