Opis

VSHAPER 500

Przemysłowe urządzenie do wytwarzania przyrostowego 3D, które wyróżnia obszar roboczy o wymiarach 430/430/450 mm oraz ekstruder wyposażony w dwie głowice V-JET. Zestawienie tych komponentów, umożliwia sprawne tworzenie dużych gabarytowo elementów, zaś zamknięta komora i podgrzewana platforma robocza gwarantują wysoką jakość wykonywanych wydruków 3D.

Maszyna wspomagająca procesy wytwarzania addytywnego w technologii FDM, szczególnie ceniona jest w przemyśle, gdzie z powodzeniem wspiera prototypowanie, tworzenie narzędzi oraz produkcję małoseryjną. Niezwykle istotną w produkcji ciągłość procesu i czystość głowic maszyny podczas pracy, zapewnia moduł czyszczący, który usuwa zabrudzenia w trakcie trwania procesu drukowania, a wentylacja z użyciem filtra węglowego, redukuje ilość i szkodliwość wydzielanych gazów.

Dwugłowicowy ekstruder V-PORT umożliwia wykonywanie wydruków z dwóch materiałów w jednym procesie wytwarzania przyrostowego. Zastosowanie w procesie drukowania przyrostowego, materiału zasadniczego w zestawieniu z tworzywem podporowym, pozwala tworzyć niezwykle skomplikowane detale wielkogabarytowe z wyjątkową precyzją.

Możliwość tworzenia skomplikowanych obiektów przestrzennych w trakcie jednego procesu, cieszy się szczególnym zainteresowaniem producentów stosujących dotychczas tradycyjne metody formowania i skrawania.

VSHAPER 500 MED

Technologia druku 3D z każdym dniem staje się coraz cenniejszym narzędziem w terapii wielu chorób, walce z niepełnosprawnością oraz zwiększaniu skuteczności skomplikowanych operacji. Drukowanie w trójwymiarze już w tej chwili wspomaga tworzenie implantów dentystycznych, części kości, naczyń krwionośnych czy też protez stawu biodrowego.

Drukarka VSHAPER 500 MED jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie współczesnego świata na wydruki przestrzenne przeznaczone do zastosowania w medycynie. Urządzenie charakteryzuje obszar roboczy o wymiarach 410/350/450 mm oraz ekstruder wyposażony w dwie głowice V-JET. Zestawienie tych komponentów, umożliwia sprawne tworzenie wysokiej jakości precyzyjnych modeli 3D.

Zamknięta komora ze światłem UV, antybakteryjną powłoką z jonami srebra oraz stołem próżniowym zapewnia odpowiednie środowisko do tworzenia precyzyjnych wydruków przestrzennych przeznaczonych do zastosowań medycznych.

Stan:  Nowy

Przemysłowe Drukarki 3D

przez VSHAPER 3 130
2 miesięcy temu
ul. Wyspiańskiego 27A, 35-111 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

VSHAPER

Aktywność: 2 miesięcy temu

Pokaż

Więcej ogłoszeń użytkownika VSHAPER

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.