O nas

afisz.net (afisz internetowy) to darmowa platforma ogłoszeniowa wspierająca kupowanie, sprzedaż i wymianę produktów i usług między użytkownikami. Korzystanie z serwisu (w tym publikowanie ogłoszeń) jest całkowicie darmowe i proste.

Celem serwisu jest ułatwienie użytkownikom dokonywania transakcji handlowych, poprzez umożliwienie im zamieszczania ogłoszeń oraz komunikowania się między sobą.

afisz.net skierowany jest zarówno do osób, które chcą łatwo i bezpiecznie sprzedawać (i kupować) wartościowe rzeczy, jak i do firm chcących promować swoje usługi i produkty w sieci.

Serwis nie pośredniczy w samym procesie handlowym (sprzedaży, kupna, czy wymiany), a jego użytkownicy między sobą ustalają szczegóły dotyczące transakcji.

afisz.net zapewnia wygodną i bezpieczną komunikację z innymi użytkownikami oraz gwarantuje, że dołoży wszelkich starań, aby w serwisie pojawiały się wyłącznie ciekawe i wartościowe ogłoszenia.

Głównym założeniem serwisu jest promowanie unikalnych i atrakcyjnych cenowo produktów i usług. Ogłoszenia niespełniające pewnych kryteriów jakościowych, niezgodne z regulaminem lub nieatrakcyjne cenowo nie będą publikowane.

Istotnym warunkiem publikowania ogłoszeń oraz komunikacji z innymi użytkownikami na platformie afisz.net jest zarejestrowanie konta użytkownika. Można również w pełni korzystać z serwisu logując się poprzez media społecznościowe (Facebook, Google).

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.