Opis

Drukarka 3D VSHAPER 5AX zmienia sposób myślenia ludzi o drukowaniu 3D technologii FFF. Dzięki kinematyce 5-AXIS, wyposażonej w obrotową platformę roboczą - można zapomnieć o konwencjonalnej metodzie drukowania warstwa po warstwie.

 

Maszyna VSHAPER 5AX umożliwia między innymi:

• Indeksowane drukowanie 5-osiowe, usprawniające konwencjonalną metodę drukowania warstwa po warstwie w celu przeniesienia płaszczyzny wydruku na inną powierzchnię, która została wcześniej wydrukowana,

• Jednoczesne drukowanie w 5 osiach, które odchodzi od konwencjonalnej metody drukowania warstwa po warstwie i umożliwia tworzenie modeli przestrzennych na trójwymiarowej powierzchni, przy jednoczesnym użyciu wszystkich osi maszyny,

• Narzędzie znajduje zastosowanie w postprocessingu „właśnie wydrukowanego modelu”. Głowica wykończeniowa jest wyposażona w system mocowania STARLINK 2.0. Dzięki temu głowicę można używać zaraz po zakończeniu procesu drukowania. Bez zmian lub dodatkowej pracy. Tuleja zaciskowa pozwala na dopasowanie narzędzia do frezowania, wiercenia lub polerowania.


Narzędzie do drukowania 5D:

System próbkowania zaimplementowany w VSHAPER 5AX wprowadza doskonały sposób na zebranie wiedzy na temat produkowanego modelu. Programowalne sekwencje pomiarowe pozwalają użytkownikowi mierzyć wydruk podczas procesu drukowania, tuż przed kolejną procedurą indeksowania lub po wszystkich sekwencjach drukowania, aby uzyskać podstawy do procesu frezowania.


Narzędzie wykończeniowe:

Praca z wieloma materiałami w jednym procesie, dzięki czemu możliwe jest wytwarzanie modeli z twardego materiału, wzmocnionego materiałem o wysokiej wytrzymałości i drukowanymi uszczelnieniami elastomerowymi.


Narzędzie pomiarowe:

Narzędzie znajduje zastosowanie w postprocessingu „właśnie wydrukowanego modelu”. Głowica wykończeniowa jest wyposażona w system mocowania STARLINK 2.0. Dzięki temu głowicę można używać zaraz po zakończeniu procesu drukowania. Bez zmian lub dodatkowej pracy. Tuleja zaciskowa pozwala na dopasowanie narzędzia do frezowania, wiercenia lub polerowania.

Stan:  Nowy

Drukarka 3D - VSHAPER 5AX MACHINE

przez VSHAPER 3 156
3 miesięcy temu
ul. Wyspiańskiego 27A, 35-111 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

VSHAPER

Aktywność: 2 miesięcy temu

Pokaż

Więcej ogłoszeń użytkownika VSHAPER

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.