Statystyki działalności platformy

Statystyki działalności platformy

Po ponad roku istnienia, bez jakiegokolwiek wkładu finansowego w reklamę samej platformy, przedstawiamy ogólne statystyki dot. afisz.net (podkreślamy, że to projekt marketingowy, badawczy - wiemy, że portali o takiej tematyce nie brakuje w sieci).

W tym okresie na platformie zarejestrowało się 43 rzetelnych ogłoszeniodawców (konta spamowe, oraz fejkowe były na bieżąco eliminowane z serwisu).

Użytkownicy wygenerowali łącznie 170 ogłoszeń, które najczęściej dot. branży motoryzacyjnej, ofert pracy oraz ogłoszeń niszowych (pojawiały się również ogłoszenia, których nie dopuszczaliśmy do publikacji, choćby o sprzedaży broni, czy narkotyków - mamy więc przynajmniej 1 trolla ;)

Po tym okresie, zauważamy znaczący skok w odsłonach serwisu, wynikający głównie z ruchu organicznego, ale również z Facebook'a. Wierzymy, że ilość nowych ogłoszeń znacząco wpływa na liczbę odsłon naszej platformy.

Nasz Fanpage zyskał w tym czasie 309 użytkowników.

Zapraszamy do promowania swoich firm i produktów na platformie oraz nawiązywania kontaktu ;)

PS. Zamierzamy delikatnie ruszyć z kampaniami reklamowymi w "różnej formie", a zdobyte doświadczenia i wnioski będziemy przekazywać bezpośrednio na blogu.