afisz.net - Logo

Jakie narzędzia AI dla biznesu?

W erze cyfrowej, wykorzystanie sztucznej inteligencji (AI) staje się kluczowym elementem strategii biznesowych i działań marketingowych. Narzędzia oparte na AI nie tylko usprawniają procesy, ale także otwierają przed firmami i marketerami nowe możliwości osiągnięcia sukcesu. W tym artykule przyjrzymy się kilku nowoczesnym narzędziom, które rewolucjonizują obszar biznesu i marketingu.

Zanurzymy się w fascynującym świecie sztucznej inteligencji, odkrywając, jakie korzyści może przynieść jej zastosowanie w codziennych operacjach biznesowych. Gotowi na podróż po innowacyjnych rozwiązaniach, które zmieniają oblicze dzisiejszego biznesu i marketingu? Zapraszam do lektury.

ChatBot'y

ChatGPT - jest używany w różnych aplikacjach, takich jak rozmowy online, obsługa klienta, tworzenie treści tekstowych i wiele innych, aby ułatwić interakcje między ludźmi a maszynami.

Google Bard - narzędzie oparte na konwersacyjnej sztucznej inteligencji od Google.

Jasper - to platforma AI, która pomaga firmom zwiększać skalę treści marketingowych, takich jak artykuły na blogach, posty w mediach społecznościowych, e-maile sprzedażowe i nie tylko.

Chatsonic - to jak ChatGPT z integracją wyszukiwarki Google, czat z plikami PDF, generowanie obrazów AI i nie tylko.


Design

BlueWillow - od logo i znaków po cyfrową grafikę i zdjęcia - po prostu opisz żądany obraz, a narzędzie do generowania obrazów AI stworzy idealną grafikę dla Twojego projektu.

DALL-E - to system sztucznej inteligencji, który może tworzyć realistyczne obrazy i dzieła sztuki na podstawie opisu w języku naturalnym.

Bing Image - kreator obrazów z aplikacji Projektant pomaga generować obrazy na podstawie wyrazów za pomocą sztucznej inteligencji.

Leonardo ai - twórz zasoby wizualne o jakości produkcyjnej dla swoich projektów, charakteryzujące się niespotykaną jakością, szybkością i spójnością stylu.

Midjourney - to program i usługa generatywnej sztucznej inteligencji stworzona i hostowana przez niezależne laboratorium badawcze Midjourney.

StockIMG - to wszechstronne narzędzie do projektowania i tworzenia treści obsługiwane przez sztuczną inteligencję. Możesz łatwo wygenerować logo, ilustrację, tapetę, plakat i wiele innych.


Marketing

ConverKit - pomaga twórcom pracować mądrzej, a nie ciężej, dzięki narzędziom do poczty e-mail, automatyzacji i monetyzacji, które współpracują, aby zapewnić ciągły rozwój.

Smartwriter - nigdy więcej nie marnuj czasu na szukanie informacji lub pisanie spersonalizowanych e-maili. Zautomatyzuj cały proces docierania do odbiorców.

Unspam.email - upewnij się, że Twoje e-maile trafiają do skrzynki odbiorczej, a nie spamu.

iContact - pozostań w kontakcie i angażuj odbiorców, korzystając z niezawodnego i sprawdzonego narzędzia iContact.

Quicklines - dostęp do asystenta opartego na sztucznej inteligencji, aby zaoszczędzić więcej czasu i uzyskać lepsze wyniki w ramach swoich działań informacyjnych. Pożegnaj irytujące arkusze kalkulacyjne i frustrujących wirtualnych asystentów.

SummarAIze - zapewnia wiele rodzajów treści, wspierających Twoje kanały marketingowe.


Content

Scalenut - platforma SEO i marketingu treści oparta na sztucznej inteligencji.

Surfer SEO - nie zostawiaj swojej strategii SEO przypadkowi. Surfer zapewni Ci przepływ pracy SEO, który zwiększy ruch organiczny, zwiększy Twoją widoczność i poprawi Twoją pozycję w rankingu.

SEO.ai - generuj treści, które faktycznie zajmują rankingi.

Ink - twórz treści na większą skalę niż kiedykolwiek wcześniej dzięki wiodącym w branży funkcjom optymalizacji SEO i inteligencji semantycznej firmy INK. Zwiększ swoje SEO dzięki pierwszemu i jedynemu opatentowanemu asystentowi SEO opartemu na sztucznej inteligencji.

ProRankTracker - kompleksowe i potężne narzędzie do codziennego śledzenia rankingów, analiz i raportowania.

KeywordTool - narzędzie propozycji słów kluczowych to najlepsza alternatywa dla Planera słów kluczowych Google i innych narzędzi do badania słów kluczowych.

CaniRank - to pierwsze oprogramowanie SEO wykorzystujące sztuczną inteligencję, aby dostarczać konkretnych rekomendacji działań, a nie tylko dane.

Diib - silnik odpowiedzi Diib łączy Twoje rzeczywiste dane analityczne z głęboką analizą Twojej witryny internetowej, witryn konkurencji i testów porównawczych branżowych, aby podpowiedzieć Ci, jak szybko rozwijać się w Internecie.


Kilka słów na zakończenie

Każde z wymienionych narzędzi stanowi krok w kierunku przyszłości, gdzie inteligencja maszynowa wspomaga nasze codzienne decyzje i działania.

Warto pamiętać, że w świecie biznesu, innowacyjność to klucz do sukcesu. Wybór odpowiednich narzędzi opartych na sztucznej inteligencji może być kluczowym elementem różnicującym, dzięki któremu firma może osiągnąć przewagę nad konkurencją.


1 komentarz:

  • Adam C.

    21 stycznia 2024, 10:44

    świetna lista i ciekawe narzędzia!!

Dodaj komentarz:

• Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane
Dziękujemy za wyrażenie opinii. Po zakończonej moderacji, Twój komentarz zostanie opublikowany.