afisz.net - Logo

Wsparcie przy projektowaniu

Bez względu na to, czy prowadzisz bloga, firmową stronę internetową, czy projektujesz materiały marketingowe, wysokiej jakości grafiki, zdjęcia i czcionki mogą wzbogacić wrażenia użytkowników i przyciągnąć ich uwagę. Jednak często związane z tym koszty mogą stanowić wyzwanie dla wielu osób. Na szczęście istnieje wiele stron, które oferują darmowe zasoby graficzne, umożliwiając wykorzystanie ich na własnych stronach bez żadnych opłat. W tym artykule przedstawimy listę stron z darmowymi zdjęciami, grafikami i czcionkami, które można swobodnie wykorzystywać.


Unsplash

Unsplash to popularna platforma oferująca ogromny wybór wysokiej jakości darmowych zdjęć. Możesz przeglądać i pobierać zdjęcia z różnych kategorii tematycznych, takich jak przyroda, architektura, jedzenie, biznes i wiele innych. Wszystkie zdjęcia na Unsplash są dostępne na licencji Creative Commons Zero, co oznacza, że można je wykorzystywać bez ograniczeń.


Pixabay

Pixabay to kolejne wspaniałe źródło darmowych zdjęć, grafik wektorowych i ilustracji. Platforma oferuje szeroki wybór zasobów w różnych kategoriach, w tym krajobrazy, zwierzęta, technologia, jedzenie i wiele innych. Wszystkie zasoby na Pixabay są dostępne na licencji Creative Commons Zero, co umożliwia ich wykorzystanie zarówno w celach komercyjnych, jak i niekomercyjnych.


Pexels

Pexels to kolejna popularna strona z darmowymi zdjęciami do wykorzystania. Znajdziesz tutaj wiele wysokiej jakości fotografii w różnych kategoriach, takich jak natura, ludzie, biznes, moda, podróże i wiele innych. Wszystkie zdjęcia na Pexels są dostępne na licencji Creative Commons Zero.


Font Squirrel

Jeśli szukasz darmowych czcionek do wykorzystania na swojej stronie, warto odwiedzić Font Squirrel. Ta strona oferuje szeroki wybór wysokiej jakości czcionek, zarówno darmowych, jak i komercyjnych. Możesz łatwo przeglądać i pobierać czcionki zgodnie z różnymi kategoriami i stylami.


Freepik

Freepik to platforma, która oferuje nie tylko darmowe zdjęcia, ale także darmowe grafiki wektorowe, ikony, szablony i wiele innych zasobów graficznych. Możesz korzystać z ich zasobów zarówno w celach komercyjnych, jak i niekomercyjnych, z odpowiednim uznaniem autorstwa.

Darmowe zasoby graficzne stanowią doskonałą alternatywę dla osób, które chcą wykorzystywać wysokiej jakości materiały na swoich stronach internetowych bez konieczności ponoszenia kosztów.

Pamiętaj, że przed wykorzystaniem jakiejkolwiek grafiki lub czcionki zawsze sprawdź licencję i zasady korzystania, aby upewnić się, że są zgodne z Twoimi potrzebami. W ten sposób możesz cieszyć się pięknymi i profesjonalnymi grafikami na swojej stronie internetowej, bez dodatkowych kosztów.

PS Jeśli macie inne, ulubione serwisy z podobnymi zasobami - podzielcie się proszę w komentarzach :)

Ostatnia aktualizacja: 19 lipca 2023


3 komentarze:

 • Bp.

  3 sierpnia 2023, 14:36

  jeśli chodzi o czcionki polecam stronę dafont.com, mnóstwo fajnych i kreatywnych fontów.

 • m_d

  19 lipca 2023, 18:52

  dziękuję za tę listę

 • Lady Grazia

  19 lipca 2023, 00:21

  Polecam sprawdzić picjumbo.com i rozszerzyć swoją kolekcję darmowych zasobów graficznych!

Dodaj komentarz:

• Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane
Dziękujemy za wyrażenie opinii. Po zakończonej moderacji, Twój komentarz zostanie opublikowany.