afisz.net - Logo

Certyfikat SSL

Dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej jest priorytetem. Jednym z kluczowych elementów zapewniających ochronę danych jest certyfikat SSL (Secure Socket Layer). Dlaczego warto go mieć? Oto kilka kluczowych powodów.Ochrona danych użytkowników

Certyfikat SSL gwarantuje szyfrowanie danych przesyłanych między przeglądarką użytkownika a serwerem, co uniemożliwia potencjalnym cyberprzestępcom przechwycenie poufnych informacji, takich jak dane logowania czy informacje karty kredytowej.


Zaufanie

Widoczny symbol kłódki w pasku adresu przeglądarki to sygnał dla odwiedzających, że są na bezpiecznej stronie. To buduje zaufanie i pozytywny wizerunek Twojej marki.


Poprawa pozycji w wynikach wyszukiwania

Wyszukiwarki, takie jak Google, faworyzują strony z certyfikatem SSL, premiując je wyższą pozycją w wynikach wyszukiwania. To istotny czynnik wpływający na widoczność Twojej strony w sieci.


Zgodność z przepisami prawa

W wielu jurysdykcjach obowiązuje wymóg posiadania certyfikatu SSL, zwłaszcza jeśli Twoja strona przetwarza dane osobowe czy informacje finansowe. Posiadanie SSL to spełnienie podstawowych standardów bezpieczeństwa.


Eliminacja alertów

Obecnie wiele przeglądarek internetowych ostrzega użytkowników przed wejściem na strony bez certyfikatu SSL, co może zniechęcić potencjalnych klientów. Posiadanie certyfikatu eliminuje to ryzyko.Zwiększenie konwersji

Strony zabezpieczone certyfikatem SSL zazwyczaj zyskują większe zaufanie klientów, co może przełożyć się na zwiększoną konwersję. Bezpieczna strona to zadowolony klient.

Warto zainwestować w bezpieczeństwo swojej strony internetowej, a certyfikat SSL to jedna z kluczowych decyzji. Nie tylko chroni Twoich użytkowników, ale również wpływa pozytywnie na wizerunek i efektywność Twojej strony w internecie.


Darmowy certyfikat Let's Encrypt

Jeśli zastanawiasz się, gdzie zdobyć nie tylko solidny hosting, ale także darmowy certyfikat SSL, polecamy sprawdzić ofertę firmy CyberFolks. Dzięki współpracy z Let's Encrypt, CyberFolks oferuje nie tylko stabilne i szybkie serwery, ale również bezpłatne certyfikaty SSL, które skutecznie zabezpieczą Twoją stronę.

Korzystając z usług CyberFolks, nie tylko dbasz o bezpieczeństwo danych swoich użytkowników, ale także eliminujesz dodatkowe koszty związane z zakupem certyfikatu SSL. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie nie tylko jakość, ale także oszczędność.

Zainstalowanie certyfikatu SSL na serwerze CyberFolks jest proste i intuicyjne, a ich zespół wsparcia służy pomocą na każdym etapie tego procesu. Wybierając CyberFolks, decydujesz się na hosting, który nie tylko chroni, ale i wspiera rozwój Twojej strony internetowej.Dodaj komentarz:

• Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane
Dziękujemy za wyrażenie opinii. Po zakończonej moderacji, Twój komentarz zostanie opublikowany.