Opis

VERASHAPE chcąc wesprzeć służbę zdrowia, przeznacza swoje wolne moce produkcyjne dla potrzeb walki z Koronawirusem. W tym celu uruchomiona została platforma wsparcia szpitali i zaopatrzenia ich w środki ochrony osobistej.

Chcemy służyć realną pomocą i reagować na aktualne potrzeby jednostek medycznych. Pragniemy zaktywizować wszystkie osoby oraz podmioty gospodarcze, chętne do wsparcia naszej akcji.

Jeżeli jesteś jednostką medyczną możesz zgłosić swoje zapotrzebowanie na sprzęt ochronny. W tej chwili nasza produkcja obejmuje przyłbice, ale planowane jest jej rozszerzenie o inne komponenty, których produkcja jest możliwa metodą Druku 3D.

VERASHAPE czynnie włącza się do walki z Koronawirusem. Firma dysponuje parkiem ponad 30 przemysłowych drukarek 3D marki VSHAPER. Dzięki specyfice wytwarzania metodą druku materiałów termolastycznych, produkcja może być w każdej chwili zmieniona na inny produkt, bez szkody dla jakości drukowanych elementów, czy przestojów potrzebnych na przebudowanie linii produkcyjnej.

Więcej informacji:  VERASHAPE - Wsparcie dla szpitali

Bezpłatne wsparcie dla szpitali - Covid19

przez VERASHAPE 1 177
2 miesięcy temu
ul. Wyspiańskiego 27A, 35-111 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

VERASHAPE

Aktywność: 19 dni temu

Pokaż

Więcej ogłoszeń użytkownika VERASHAPE

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.